Re: Hodně štěstí!

Datum: 07.01.2011 | Vložil: František Dobrota

Rád bych reagoval na váš příspěvek, pane Tomáš. Co si budeme namlouvat, nejmladší už nejsem. Táhne mi na 60 a je pravda, že pohyb už taky není to, co býval. Když si ovšem pomyslím, že bych jezdil po takovém "městečku" v MHD, chce se mi plakat. Radši bych si natřikrát zlomil nohu než do toho nasednout. My jsme byli vychováni v tvrdých podmínkách. Ne jako dnešní mládež, která má vše, na co si vzpomene a ještě kvůli ní budeme dělat MHD? Nezdá a vám to trochu přehnané? Pozoruji dnešní lenost ve všech směrech. Dám vám příklad. V roce 1979 jsem nastupoval jako hrot v místní Olympii. Hráli jsme vyrovnané zápasy na vysoké úrovni. Ale když tam dneska zavítám, vídím jen bídu a děs! Půlka týmu jsou kuřáci, jsou líní běhat a za to všechno můžou jen vymoženosti dnešní doby! A to ani nemluvím o těch mladších! Bojím se toho, kam ten dnešní svět spěje. A jeslti mi chcete teď předhodit starší lidi, tak k těm mám také co říct. Do teď to všichni zvládali bez problémů, takže nevidím sebemenší důvod tento fakt měnit. Dokud nedáš dítěti čokoládu, nebude jí samo chtít. Pokud jí ovšem dostane, už se jí nikdy nevzdá. Prěsně takhle je to s tímto projektem, který je stejně nezdravý, jako čokoláda.

Přidat nový příspěvek